УніверсальнийПрибиральник
+38 (067) 155 55 85

Відгуки

Лендел Олена Іванівна
Ззамовляла генеральне прибирання. Приїхали так сказати з усім своїм, Від мене ніяких дій не потрібно було, тільки сидіти і насолоджуватись процесом. Все помили, поубирали і все чисто!!! Дуже дякую, Вам....
Сарканич Віталія
Все сподобалось. Уголок відмили просто супер, як новий ще й картку дали на знижку. Все класно... Буду рекомендувати своїм друзям і знайомим!!! 
Зейкан Євгенія Юріївна
Універсальний прибиральник молодці!!!! Прийшли все зробили і пішли. Можна залишити їм ключі і вже повернутись в чисту квартиру. Приємно вражена. )))
Переста Олександр Олександроич
Була поставлена задача для команди універсальний прибиральник швидко все прибрати після ремонту, бо мали доставити мебель. Молодці все виконали вчасно, оперативно без затримок. Буду рекомендувати!!! 
Зварич Віталія Юріївна
Універсальний прибиральник просто супер. Велике спасибі, без вас би не впорались!!!
Ковач Ольга Василівна
Замовляла вУніверсально прибиральника послугу хімчистки дивана. Все сподобалось, швидко якісно і недорого!!!
Кізима Тетяна Юріївна
Замовляли генеральне прибирання нашого офісу після косметичного ремонту. Все як завжди на вищому рівні. З "Універсальним прибиральником" працюю вже не вперше, зручно, швидко, чисто і без жодних проблем.. Все сподобалось, Рекомендую!!! 
Кінша Сніжана Валеріївна
Замовила в "Універсального прибиральника" генеральне прибираняя, приїхали, оцінили і вже наступного дня було все зроблено!!! Залишилась дуже задоволена. Квартира просто світиться))) Буду рекомендувати!!! 
Марія Дмитрівна Сіксай
Замовляла послугу хімчистки уголка і крісел з кожзаму!!!! Прийшли, швиденько все зробили, самі відсунули, помили і поставили на місце. Жодних слідів чи води все чисто і сухо нічого лишнього)))) Дуже сподобалось. В подальшому буду замовляти!!!!
Карпич Олена Сергіївна
Все дуже понравилось. в нас стало чисто і тепер дітям безпечно і не страшно спати!!!! Оперативно і професійно. Будемо рекоменувати !!!!!
Компанієць Наталія Федосіївна
Велике спасибі команді "Універсальний прибиральник". Зразу відгукнулись, приїхали, зробили хімчистку всіх коврів і навіть поставили все на місце як було. Мені, людині похилого віку - це дуже зручно і дуже сподобалось. Буду рекомендувати всім... 
Можаєва Анна Юріївна
Замовляли хімчисту дивану і коврів. Залишились дуже задоволені. Большоє спасибо!!! Буду рекомендувати )))
Вікторія Михайлівна Богдан
Замовляла послугу хімчистка дивана!!! Все дуже сподобалось!!!! Швидкість, зручність, доступність ))) Буду рекомендувати...
Володимир Мішанич
Приємно вражений оперативністю. Зранку подзвонив і в той же день було виконане замовлення (генеральне прибирання)!!! Все сподобалось 
Василь Пензештадлер
Замовляв послугу "Хімчистка дивана". Все було виконано, оперативно, швидко і професійно. Залишився дуже задоволений. Ще й картку на знижку виписали!!! буду рекомендувати своїм друзям і знайомим.
Кількість відгуків: 24